Menu

Main pageCompetitionsSt. Petersburg's Cup 1st stop

St. Petersburg's Cup 1st stop

Russia, St. Petersburg

4th — 7th September 2018


Entries

Кандидат в Мастера Спорта

Men

Семен Басс
Иван Давиденко
Владислав Дикиджи
Александр Евтухов
Федор Зонов
Алексей Карпов
Степан Кравец
Николай Логинов
Глеб Лутфуллин
Andrei Mozalev
Александр Поветкин
Тимофей Рыжов
Семен Соловьев
Михаил Терновский
Николай Угожаев
Даниил Федосимов
Максим Хритоненко
Лев Цеханович
Петр Шаровиков
Владислав Шинкаренко
Никита Старостин

Ladies

Арина Андреева
Дарья Афиногенова
Надежда Благовещенская
Алиса Будзько
Николь Вайткус
Анастасия Горшкова
Мария Данилина
Мария Дмитриева
Ангелина Зубачева
Надежда Кузнецова
Арина Кшецкая
Анастасия Макарова
Александра Махалова
Анастасия Метелкина
Софья Мороз
Валерия Овчинникова
Арина Онищенко
Анастасия Самофалова
Полина Свириденко
Елизавета Сучкова
Евгения Туманова
Софья Хозяинова
Александра Черпакова

Pairs

Ксения Ахантьева — Valerii Kolesov
Дарья Бойцова — Анатолий Сластин
Stanislava Vislobokova — Aleksei Briukhanov
Daria Kvartalova — Alexei Sviatchenko
Polina Kostiukovich — Dmitrii Ialin
Anastasiia Melnikova — Максим Селькин
Anastasia Mishina — Aleksandr Galiamov
Екатерина Петушкова — Евгений Маликов
Анна Щеглова — Илья Калашников

Ice Dance

Alisa Abdullina — Maksim Nuraliev
Sofia Aleksova — Ilia Vladimirov
Арина Климова — Евгений Артющенко
Диана Лехтман — Федор Шаронов

Мастер Спорта

Men

Александр Акимов
Роман Галкин
Petr Gumennik
Artem Lezheev
Александр Петров
Юрий Сагутдинов
Леонид Свириденко
Кирилл Соколов
Anton Shulepov

Ladies

Софья Голованова
Anastasiia Guliakova
Екатерина Гусева
Анастасия Коломиец
Alena Leonova
Elizaveta Nugumanova
Serafima Sakhanovich
Мария Талалайкина
Alisa Fedichkina
Виктория Ющенкова
Лидия Яковлева

Pairs

София Бузаева — Елисей Иванов
Александра Кошевая — Дмитрий Бушланов
Bogdana Lukashevich — Aleksandr Stepanov

Ice Dance

Ольга Бибихина — Даниил Зворыкин
Екатерина Миронова — Евгений Устенко

Schedule

Governing body event timetable

Results

Кандидат в Мастера Спорта

Мастер Спорта

Links

  1. Governing body results page
  2. Governing body calendar page
  3. Governing body event timetable
  4. Tulup discussion

Announcements


Event organizers interested in maintaining their competition information please contact us via email
© Tulup 2005